ייעול ארגוני

במסגרת העבודה של נקודת איזון כלכלה ופרסום אל מול לקוחותיה, נכללים גם שרותי ייעוץ וייעול ארגוני ופיתוח ארגוני והם כוללים הטמעת תהליכים לשיפור הביצועים של בית עסק. זאת, במטרה להביא להצלחה מסחרית וכלכלית כאחד ובראיה רחבה וכוללת ובסינרגיה למחלקות שונות ותחומים נוספים וחשובים, המניעים את גלגלי העסק כמו: אסטרטגיה עסקית, שיווק, מיתוג, פרסום, מכירות, כלכלה, פיננסים ועוד.

כיועץ ארגוני, כחברת ייעוץ ולאור ניסיונה בעבר בפיתוח ארגוני, יודעת נקודת איזון כלכלה ופרסום כי דרושה תחילה בדיקה מעמיקה של המבנה הארגוני של בית העסק, ובחינה מקיפה של הסמכויות והפונקציות הפועלות במסגרתו.

בשנים האחרונות אנו עדים בארץ ובעולם לפתיחות הקיימת לשינויים ארגוניים על ידי יועץ ארגוני, במיוחד לנוכח התמורות המהירות והתהפוכות המובילות את שווקי העולם בעידן ה"כפר הגלובלי". ההשפעות שיכולות להיות על כל בית עסק כתוצאה משינויים שחלים בקצה האחד של הגלובוס על קצהו השני, יכולות להוות חלון הזדמנויות עסקיות שחבל לפספס מצד אחד, או חלילה קטסטרופות כלכליות שרצוי מאוד להימנע מהם מנגד. לכן, שינוי ארגוני נחוץ היום לעתים קרובות יותר, לשם התייעלות, עמידה ביעדים ובסטנדרטים חדשניים והכנה לקראת הנולד.

הייעוץ הארגוני של נקודת איזון כלכלה ופרסום בעבודה עם לקוחותיה, כולל פעילות אל מול ההנהלה הבכירה מצד אחד אך גם אל מול העובדים הזוטרים מנגד.
במסגרת ייעוץ ארגוני זה, מוענקים בין השאר על ידי החברה השירותים הבאים:
ארגונים ובתי עסקים, שזכו לטיפול במסגרת ייעוץ ארגוני מנקודת איזון כלכלה ופרסום, נוכחו לראות בעצמם, ששינויים יסודיים מדודים ושקולים ולאו דווקא מהפכות רועשות, תרמו רבות להצלחה העסקית שלהם ויצרו לעצמם תבנית ברורה כיסוד פעולה לעתיד. יסוד זה משמש אותם עד היום ומאפשר סדר בארגון, שקט תעשייתי והצלחה כלכלית. כל אלו תורמים רבות לאפקטיביות של יתר הפעילויות התומכת ועוזרים ביצירת מיתוג נכון, ירידה בעלויות הפרסום, שיפור מערך השרות, עמידה ביעדי השיווק והגדלת המכירות ובכך, עולה חוסנו הכלכלי של העסק.

מה אומרים הלקוחות שלנו?

מעוניינים במידע נוסף אודות ייעול ארגוני?

התקשרו אלינו 09-7439001 או כתבו לנו:
אתם מוזמנים ליצור קשר ולהגיע אלינו לפגישת הכרות בלתי מחייבת:
נקודת איזון כלכלה ופרסום
רחוב הנופר 1 פינת זרחין 8, רעננה
טלפון: 09-7439001© כל הזכויות שמורות |